o nas #

Cele

Grupa ZPR Media ma na celu dostarczanie odbiorcom wiedzy, rozrywki, informacji i porad. Oferta merytoryczna wypracowana przez Zespół udostępniana jest na zewnątrz poprzez wszystkie dostępne kanały dystrybucji (prasę, radio, Internet i telewizję), dzięki czemu dociera do osób o różnych zwyczajach korzystania z mediów. Firma stawia także na bezpośredni kontakt z odbiorcami, realizując szeroki wachlarz eventów: koncertów, festiwali, imprez, szkoleń, a także targów i wystaw.
Partnerzy biznesowi Grupy ZPR Media mogą korzystać z różnorodnych i wielowymiarowych wariantów współpracy, wypracowanych pod kątem jak najlepszego zaspokojenia ich oczekiwań. Media należące do Grupy zapewniają skuteczne i przyjazne dotarcie z przekazem reklamowym do obecnych i potencjalnych klientów.
 

Opis grupy zpr media

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce. Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych, nadawców radiowych i telewizyjnych oraz właścicieli serwisów internetowych. Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizowania imprez, koncertów i targów.
Do Grupy ZPR Media należą magazyny o tematyce budowlanej, wnętrzarskiej, podróżniczej, żeglarskiej i zdrowotnej, a także gazeta codzienna „Super Express”. Miesięcznik „Murator”, będący jednym ze sztandarowych magazynów Grupy, od ponad 30 lat jest niekwestionowanym liderem na rynku prasy budowlanej. Wokół marki Murator rozwinięta jest także działalność uzupełniająca: kolekcja projektów gotowych domów i budynków usługowych oraz gospodarczych, a także pośrednictwo finansowe. W portfolio wydawnictwa znajdują się miesięczniki wnętrzarskie: „Dobre Wnętrze”, „M jak mieszkanie” i „Moje Mieszkanie”, które łącznie mają najwyższą sprzedaż w swoim segmencie. Jest też „Architektura-murator”, największy w Polsce magazyn adresowany do środowiska architektów oraz miłośników architektury. Do Grupy należą także tytuły o tematyce zdrowotnej: „Zdrowie”, „M jak mama”, oraz miesięczniki hobbystyczne: „Żagle”, „Podróże”, a także wydawnictwa customowe i publikacje książkowe.

Grupa ZPR Media inwestuje w rozwój nowych technologii. Zarządza serwisami internetowymi skierowanymi do odbiorców indywidualnych i profesjonalistów, a także prowadzi projekty e-commerce. Z liczbą blisko 8 milionów użytkowników jest w pierwszej dwudziestce wszystkich podmiotów działających w Internecie na naszym rynku oraz w pierwszej dziesiątce wśród polskich wydawców. Większość tytułów prasowych należących do Grupy ma zbudowane mobilne aplikacje na tablety w systemach operacyjnych iOS, Android i Windows 8.

W skład Grupy ZPR Media wchodzą także stacje radiowe: Radio ESKA, Radio Eska ROCK, Radio VOX FM, Radio WAWA i Radio Plus. Radio ESKA to największa sieć lokalnych rozgłośni radiowych, od wielu lat bezsprzeczny lider pod względem słuchalności wśród młodzieży. Stacja jest dostępna w 39 miastach Polski. Radio VOX FM to ponadregionalna rozgłośnia radiowa, która jest dostępna w 18 miastach Polski. Prezentuje szeroko rozumianą muzykę taneczną. Radio WAWA jest stacją grającą wyłącznie polską muzykę. Można jej słuchać w dziewięciu miastach Polski. Warszawskie Radio Eska ROCK prezentuje muzykę rockową, natomiast Radio Plus to sieć diecezjalnych rozgłośni lokalnych (projekt prowadzony wspólnie ze spółką Eurozet).

Od kilku lat Grupa ZPR Media konsekwentnie inwestuje w projekty telewizyjne i fonograficzne. Kanały muzyczne POLO TV i ESKA TV są liderami w swoich grupach docelowych, skutecznie walcząc na polskim rynku z zagraniczną konkurencją. W 2014 roku uruchomiono pierwszy polski kanał edukacyjno-poznawczy FOKUS TV, a także kolejną telewizję muzyczną VOX Music TV, prezentującą muzykę dyskotekową i taneczną. W tych dziedzinach wydajemy także płyty. W marcu 2016 roku wystartował pierwszy polski kanał z muzyką hiphopową HIP HOP TV. Jesienią tego samego roku uruchomione zostały dwie nowe telewizje: Nowa TV i 8TV.
Do Grupy ZPR Media należy IDMnet – internetowy dom mediowy, specjalizujący się w realizacji kompleksowych działań z zakresu marketingu internetowego. Jest pionierem w tej dziedzinie i skutecznie działa na rynku mediów interaktywnych już od 1997 roku. W 2014 roku poszerzył działalność o obsługę reklamową stacji telewizyjnych.
Grupa ZPR Media prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, a także targów i szkoleń. Do najpopularniejszych wydarzeń cyklicznych należą m.in. Festiwal ESKA Music Awards, Polo TV HIT Festival, Koncerty Letniej Sceny ESKI, WAWY, Targi Książki, Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA, Targi Budowlane, Targi Mieszkaniowe i Targi Turystyczne PODRÓŻE.
 

Więcej

ZARZĄD GRUPY

telewizja, internet, prasa, radio, eventy, targi

Zbigniew Benbenek

prezes rady nadzorczej ZPR Media SA

Więcej

Twórca Grupy ZPR Media, jednej z największych i najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce. Pełni funkcje prezesa rad nadzorczych szeregu spółek, m.in. Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe SA, ZPR Media SA, TIME SA, Radio ESKA SA. Jest autorem wizji rozwoju Grupy ZPR Media, w której większość projektów biznesowych opiera się na synergii spółek i współpracy zespołów.
Przez wiele lat pełnił funkcję prezesa zarządu spółki Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe, doprowadzając do prywatyzacji i skutecznej restrukturyzacji firmy, która przekształciła się w jedną z największych grup kapitałowych w Polsce.

telewizja, internet, prasa, radio, eventy, targi

Renata Krzewska

prezes zarządu i dyrektor generalna ZPR Media SA

Więcej

prezes zarządu i dyrektor generalny TIME SA
prezes zarządu Lemon Records Sp. z o.o.
prezes zarządu ESKA TV SA
członek zarządu Murator EXPO Sp. z o.o.
członek rady nadzorczej IDMnet i WM Murator Projekt

Odpowiada za zarządzanie oraz planowanie i realizację strategii rozwoju Grupy ZPR Media we wszystkich obszarach działalności spółki.
Z firmą związana od 1994 roku. Początkowo nadzorowała projekt powstawania wydawnictw informacyjnych w sektorze pism o tematyce budowlanej. W latach 1997-2001 pełniła funkcję zastępcy dyrektora handlowego wydawnictwa MURATOR. Od 2001 r. jest dyrektor zarządzającą produktów wydawnictwa z zakresu budownictwa i architektury. W 2010 roku objęła stanowisko dyrektora generalnego spółki MURATOR SA. Od 2012 roku jest prezesem zarządu i dyrektor generalną spółki MURATOR SA i TIME SA.

OSOBY ZARZĄDZAJĄCE OBSZARAMI BIZNESOWYMI

internet

Katarzyna Białek

dyrektor zarządzająca pionu Internet Grupy ZPR Media oraz miesięczników „M jak mama” i „Zdrowie”

Więcej

wiceprezes zarządu ZPR Media SA
wiceprezes zarządu TIME SA
wiceprezes zarządu IDMnet SA

W Grupie ZPR Media odpowiada za rozwój wszystkich projektów internetowych (m.in. serwisów tematycznych, przedsięwzięć e-commerce, mobilnych wersji serwisów internetowych).
Zarządza serwisami internetowymi i pionem społecznościowym w spółkach ZPR Media i TIME. Odpowiada m.in. za serwisy Eska.pl, Eskarock.pl, Hotplota.pl, eskaGO.pl, Fokus.tv, Polotv.pl, Voxmusic.tv, Eska.tv. Koordynuje prace działów technologicznych: graficznych, webmasterskich, programistycznych, SEO. Jest dyrektorem zarządzającym miesięczników „M jak mama” i „Zdrowie”, odpowiadając w firmie za cały segment parentingowy i zdrowotny.
Z firmą związana od 1997 roku. Była szefową działu Prezentacje Firm, pracowała w Redakcji Informatorów (m.in. jako redaktor naczelna "Informatora Usług Budowlanych"). Współtworzyła najpopularniejsze i jedne z najważniejszych w polskim Internecie serwisy branży budowlanej: Muratordom.pl i Muratorplus.pl. Pod jej kierownictwem Muratordom.pl - serwis dla inwestorów indywidualnych, osiągnął pozycję lidera wśród polskich serwisów o budownictwie i wykańczaniu wnętrz.

prasa

Ewa P. Porębska

dyrektor zarządzająca tytułów „Dobre Wnętrze",
„M jak mieszkanie", „Moje Mieszkanie", „M jak mama" oraz serwisu Urzadzamy.pl

Więcej

redaktor naczelna miesięcznika „ARCHITEKTURA-murator"
wiceprezes zarządu ZPR Media SA

Odpowiada za segment Wnętrza, a także pełni funkcję redaktor naczelnej miesięcznika „ARCHITEKTURA-murator".
Architekt, krytyk architektury. Juror Europejskiej Nagrody Architektonicznej imienia Miesa van der Rohe 2013. Członek Rady Ekspertów Nagrody European Prize for Urban Public Space oraz „scout” nagrody City to City FAD Award. Członek jury World Architecture Festiwal w Barcelonie w latach 2008-2010. Członek Rady Muzeum Architektury we Wrocławiu. Inicjatorka i współorganizatorka wielu wystaw i wydarzeń architektonicznych, w tym konkursu „Życie w architekturze", jednego z najważniejszych w Polsce w dziedzinie architektury. Pomysłodawczyni i kuratorka „Kolekcji Architektury-murator dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie”, wystawy inicjującej bezprecedensową kolekcję makiet wybitnych obiektów architektonicznych zrealizowanych w Polsce po 1989 roku (MSN 2014). Za dokonania na rzecz rozwoju i promocji architektury otrzymała medal Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP „Bene Merentibus" oraz medal Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. W 2014 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego za wybitne zasługi na rzecz ochrony ładu przestrzennego i rozwoju architektury.

prasa, internet

Anna Kamińska

dyrektor zarządzająca tytułów „Murator",
„Architektura-murator", Działu Informatory,
serwisów Muratordom.pl, Muratorplus.pl

Więcej

Z firmą związana od 1995 roku. Pracę zaczynała w redakcji „Informatora Budowlanego” – najpierw jako kierownik działu, a następnie redaktor naczelna. W 2000 roku objęła stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika „Murator” i pełniła tę funkcję przez 10 lat. W 2010 roku została redaktor naczelną Grupy Tytułów Murator. W 2013 roku objęła stanowisko dyrektor zarządzającej segmentem budowlanym w wydawnictwie. Odpowiada za następujące produkty prasowe: miesięcznik „Murator”, Numery Specjalne Muratora, „Poradnik Zrób to Sam", książki i inne wydania specjalne, miesięcznik „ARCHITEKTURA-murator”, wydania specjalne „Architektura od Wnętrza”, informatory i katalogi (m.in. „Informator Budowlany”, „Informator Instalacyjny”) oraz internetowe: Muratordom.pl, Forum.muratordom.pl, Zrobiszsam.pl, Murator.tv, Muratorplus.pl, Architektura.murator.pl, Archirama.pl, Tuznajdziesz.pl, Zakupy.tuznajdziesz.pl, Stronywnetrza.pl.

telewizja, eventy

Małgorzata Golińska

dyrektor zarządzająca kanału POLO TV

Więcej

wiceprezes zarządu ZPR Media SA

Odpowiada za stworzenie, funkcjonowanie i rozwój telewizji muzycznej Polo TV. Pod jej kierownictwem kanał Polo TV zyskał pozycję lidera wśród wszystkich telewizji muzycznych dostępnych na polskim rynku.
Jest też pomysłodawczynią i organizatorką koncertów z udziałem najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo oraz współproducentem programów własnych Polotv.
W latach 2007-2010 była dyrektorem zarządzającym dziennika „Super Express”. Wprowadziła kilka znaczących kolekcji wydawniczych, nową makietę „Super Expressu” oraz dokonała relaunchu jego dodatku telewizyjnego.
Wcześniej pracowała w TPP Sp. z o.o. (wydawca „Metropolu”) początkowo jako dyrektor biura reklamy, a później dyrektor zarządzająca. Była również dyrektorem ds. mediów w MRI International i wiele lat planowała strategicznie media w domach mediowych, m.in. w Mindshare Polska. W latach 2008-2010 była członkiem Rady Nadzorczej Polskich Badań Czytelnictwa.

telewizja, prasa, internet

Ewa Lampart

dyrektor zarządzająca dziennika „Super Express”
i portalu Se.pl

 

Więcej

wiceprezes zarządu ZPR Media SA
prezes zarządu spółki TV Spektrum

Sprawuje nadzór nad dziennikiem „Super Express” i wszelkimi działaniami wydawniczymi w obrębie tego tytułu. Zarządza też obszarami związanymi z rozwojem internetowym marki w Internecie.
Pracę w firmie zaczęła w 2010 roku jako dyrektor zarządzająca „Super Expressu". Od 2012 roku łączy te obowiązki z funkcją wiceprezesa zarządu spółki.
W latach 2003-2010 była dyrektorem marketingu ds. prasy codziennej i rozwoju biznesu w Axel Springer Polska, gdzie odpowiadała m.in. za wprowadzenie na rynek „Faktu" i „Dziennika". Karierę zawodową rozpoczynała w 1993 roku w agencji reklamowej Ammirati Puris Lintas, następnie pracowała w agencji Euro RSCG jako Media Director i w domu mediowym MPG na stanowisku Client Service Director.

radio, telewizja

Leszek Kozioł

dyrektor zarządzający Radia ESKA, Radia ESKA ROCK, Radia VOX FM, Radia WAWA, Radia PLUS
oraz kanałów ESKA TV, VOX Music TV

Więcej

wiceprezes zarządu ZPR Media SA
wiceprezes zarządu TIME SA
prezes zarządu Radia ESKA SA
prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus Sp. z o.o.

Zarządza projektami radiowymi z Grupy Radiowej TIME oraz odpowiada za rozwój projektów telewizyjnych związanych z markami radiowymi.
Związany z Grupą ZPR od 1996 roku. Początkowo był członkiem zarządu i dyrektorem generalnym Radia „S” Poznań Sp. z o.o., pierwszej komercyjnej stacji radiowej w Poznaniu. Następnie pełnił funkcję prezesa zarządu Radia ESKA Wrocław i Radia ESKA w Poznaniu. Od 2004 roku jest prezesem zarządu Radia ESKA SA, natomiast od 2000 roku wiceprezesem TIME SA (wcześniej TIME Spółka z o.o.). Zbudował strategię działania Grupy Radiowej TIME oraz system zarządzania strukturami sieciowymi. Jest autorem koncepcji współpracy Radia ESKA z niezależnymi stacjami lokalnymi w oparciu o umowy franczyzowe. Pod jego kierownictwem Radio ESKA stało się największą siecią stacji radiowych w Polsce i skutecznie walczy o słuchaczy ze stacjami ogólnopolskimi. Od 2005 roku jest prezesem zarządu spółki Porozumienie Radiowe PLUS (spółka zarządzająca częścią sieci Radia PLUS).

radio, telewizja

Bogusław Potoniec

odpowiada za strategię programową stacji radiowych grupy (Radio ESKA, Eska ROCK, Radio VOX FM, Radio WAWA, Radio Plus) oraz ESKA TV i VOX MUSIC TV

Więcej

wiceprezes TIME SA
dyrektor programowy Grupy

W Grupie Radiowej Time pracuje od 2000 roku – najpierw jako dyrektor programowy Radia ESKA Łódź, a od 2002 roku jako dyrektor programowy Grupy.
Stworzył strategię programową Radia ESKA, najpopularniejszej sieci lokalnych stacji radiowych w Polsce i najchętniej słuchanej stacji w formacie CHR (Contemporary Hit Radio). Jest też współautorem koncepcji kluczowych akcji promocyjnych Radia ESKA (m.in. ESKA odwołuje zimę, Hity na czasie, ESKA Music Awards, Eskomat, ESKA Summer City i inne).
Tworzył strategię programową i muzyczną nowych projektów radiowych grupy, m.in. Radia Eska ROCK oraz Radia VOX FM (w unikatowej formule formatu DANCE).
Nadzoruje programy stacji radiowych grupy (Radio ESKA, Eska ROCK, Radio VOX FM, Radio WAWA, Radio Plus) oraz dwóch projektów telewizyjnych (ESKA TV i VOX MUSIC TV).
Przygodę z radiem rozpoczynał w 1985 r. w Studenckim Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej. Był dziennikarzem w Rozgłośni Polskiego Radia w Łodzi oraz łódzkich oddziałach RMF FM i telewizji TVN.

eventy

Bartek Tyrawski

odpowiada za organizację i produkcję eventów

Więcej

prezes zarządu Promotor United Entertainment Sp. z o.o.

Odpowiada za całość funkcjonowania spółki, a także nadzoruje organizację i produkcję eventów.
Do sierpnia 2014 roku pełnił funkcję dyrektora produkcji w Promotor United Entertainment i odpowiadał za flagową imprezę Radia ESKA - ESKA Music Awards, a także kierował produkcją takich wydarzeń muzycznych jak: Hity na Czasie, Bydgoszcz Hit Festiwal, Letnia Scena ESKI, Polo Hit Festival w Szczecinku i Szczecinie, Festiwal Dobrej Zabawy w Sopocie, Letnia Trasa Polo 2014. Z Grupą ZPR Media jest związany od 2008 roku.

radio, telewizja

Małgorzata Mizińska

odpowiada za obsługę korporacyjną, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz nadzoruje piony administracji

Więcej

prezes zarządu Radia WAWA
prezes zarządu Radia Eska ROCK
dyrektor biura zarządu Grupy

Pełni funkcję prezesa zarządu kilkunastu lokalnych rozgłośni Radia ESKA. Jest prokurentem spółek Porozumienie Radiowe Plus, TV Spektrum oraz Lemon Records. Jako dyrektor biura zarządu nadzoruje działalność operacyjną firmy i koordynuje współpracę kluczowych działów.
Z Grupą ZPR Media związana od 2000 roku. Karierę zaczynała w biurze zarządu Radia ESKA.
W 2004 roku objęła funkcję dyrektora biura zarządu Grupy Radiowej TIME. Od 2006 roku piastuje stanowisko prezesa zarządu Radia WAWA. W 2013 roku została prezesem zarządu Radia Eska Rock.
Jest certyfikowanym trenerem biznesu. Obszar jej zainteresowań zawodowych obejmuje także psychologię kliniczną.
 

targi, prasa

Jacek Oryl

zarządza m.in. organizacją imprez: Warszawskie Targi Książki, Targi WIATR I WODA,
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE
oraz tytułami „Podróże” i „Żagle”

Więcej

prezes zarządu Murator EXPO Sp. z o.o.
prezes zarządu Yacht EXPO Sp. z o.o.
wiceprezes zarządu Targi Książki Sp. z o.o.

Z firmą związany od 1996 roku - najpierw z Biurem Reklamy Wydawnictwa MURATOR, a następnie z działem Rozwoju i Promocji. W 2001 roku został prezesem zarządu spółki Murator EXPO, która powstała w wyniku wydzielenia działalności targowej i pozawydawniczej z Wydawnictwa MURATOR. Dziś Murator EXPO jest największym prywatnym organizatorem targów w Polsce.
Od 2004 roku Jacek Oryl pełni także funkcję prezesa spółki Yacht EXPO, która jest właścicielem największej polskiej imprezy branży żeglarskiej - Targów WIATR i WODA.
W 2010 roku zainicjował i koordynował proces powstania spółki Targi Książki, która łączy targowe know-how z merytorycznym potencjałem środowiska wydawców książek. Uczestniczy w kreowaniu koncepcji i formuły Warszawskich Targów Książki, a także inicjuje lokalne przedsięwzięcia promujące czytelnictwo i ofertę branży wydawniczej (np. Nadmorski Plener Czytelniczy w Gdyni, Plener Literacki w Szczecinie).
W 2012 roku został dyrektorem zarządzającym tytułami „Podróże” i „Żagle”. Nadzoruje zespoły redakcyjne miesięczników, jest też odpowiedzialny za ich obsługę reklamową.

technika

Piotr Cichocki

zarządza IT i rozwojem technologicznym grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych

Więcej

wiceprezes zarządu TIME SA
prezes zarządu SUPERMEDIA Sp. z o.o.

Pracę w Wydawnictwie MURATOR rozpoczął w 1995 roku. Do 2000 roku był szefem działu baz danych i wydawnictw multimedialnych, następnie został dyrektorem informatyki i telekomunikacji. Odpowiadał za strategię IT, administrację i helpdesk, projektował i tworzył oprogramowania (obecnie dział IT pracuje też dla innych spółek i obsługuje około 3000 stacji roboczych). W 2007 roku został prezesem zarządu i dyrektorem generalnym w Supermedia Sp. z o.o., gdzie nadzoruje działy sprzedaży, techniczny i księgowość. Od 2008 roku wiceprezes zarządu i dyrektor ds. nowych technologii spółki Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe SA, odpowiedzialny za IT, telekomunikację, dział rozwoju, serwis. Od 2010 roku wiceprezes TIME SA, odpowiedzialny za IT i technikę radiową, oraz prezes zarządu Supermedia Interactive Sp. z o.o.

telewizja, internet, prasa, radio, eventy, targi

Tomasz Szakiel

zarządza controllingiem, produkcją oraz dystrybucją
w Grupie ZPR Media

Więcej

wiceprezes zarządu ZPR Media SA
prezes zarządu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych SA
wiceprezes zarządu TIME SA

Z firmą jest związany od 1997 roku. Początkowo koordynował działania sprzedaży regionalnej, później powierzono mu zadania dotyczące analiz i planowania strategicznego. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywał od 1999 roku jako Koordynator ds. Analiz, Szef Działu Planowania Strategicznego oraz Dyrektor Analiz Strategicznych. Wprowadził system budżetowania i raportowania niezbędny do sprawnego i efektywnego zarządzania firmą. Jako prezes zarządu spółki Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe SA pełni nadzór właścicielski nad wszystkimi spółkami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych.

OSOBY ZARZĄDZAJĄCE DZIAŁAMI HANDLOWYMI

prasa, internet, akcje crossmediowe

Marek Białek

odpowiada za strategię sprzedaży projektów prasowych
i internetowych spółki

Więcej

wiceprezes zarządu ZPR Media SA
dyrektor handlowy ZPR Media SA
wiceprezes zarządu IDMnet SA

Pracę w Grupie ZPR rozpoczął w 2006 roku, obejmując stanowisko dyrektora Biura Reklamy i Ogłoszeń dziennika „Super Express”. Od 2012 roku połączył te obowiązki z odpowiedzialnością za cały sektor prasy w Grupie ZPR Media i funkcją wiceprezesa zarządu.
W latach 2002-2006 był dyrektorem działu rozwoju sprzedaży w Domu Prasy Regionalnej Mediatak.

telewizja, internet, akcje crossmediowe

Anna Kaczmarska

odpowiada za sprzedaż Internetu i telewizji w IDMnet SA oraz za sprzedaż internetu w TIME SA,
nadzoruje projekty związane z łączeniem mediów grupy

Więcej

prezes zarządu IDMnet SA
wiceprezes zarządu TIME SA

W firmie pracuje od 1999 roku. Od 2011 roku pełni funkcję prezesa zarządu IDMnet SA, wcześniej przez dwa lata była wiceprezes i dyrektor zarządzającą spółki.
Wraz z rozwojem segmentu TV jest też odpowiedzialna za projekty specjalne i oferty crossmediowe. Współzałożycielka sieci tematycznych Budowia, 4 clover, Bizad, clipnet. Od 2012 roku jest także prezesem zarządu spółki badawczej Accorp, która specjalizuje się w badaniach online oraz w nowoczesnych technologiach służących do optymalizacji komunikacji marketingowych. W 2014 roku została powołana na stanowisko wiceprezesa zarządu TIME SA. Od 2012 roku zasiada w Radzie Nadzorczej IAB.

radio, telewizja, akcje crossmediowe, negocjacje korporacyjne

Konrad Łaski

zarządza sprzedażą w radiu i telewizji

Więcej

wiceprezes zarządu TIME SA
wiceprezes zarządu IDMnet SA

Odpowiada za sprzedaż reklam w stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych oraz nadzoruje sprzedaż korporacyjną. Z Grupą ZPR Media jest związany od stycznia 2010 roku. W latach 2002-2009 pracował w Grupie Radiowej Agora na stanowisku dyrektora sprzedaży krajowej. Karierę zawodową rozpoczął w CR Media Consulting. Z firmą rozstał się w 2002 roku jako zastępca dyrektora sprzedaży.

internet, telewizja

Michał Hejka

dyrektor operacyjny IDMnet SA

Więcej

wiceprezes zarządu IDMnet SA

Z firmą związany od 2007 roku, początkowo w dwóch spółkach: IDMnet i TIME. Od 2008 w IDMnet objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju, a następnie dyrektora operacyjnego. W 2010 roku połączył tę funkcję z funkcją prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. W 2013 roku zrezygnował z tych stanowisk, by zająć się tworzeniem Broker TV. Obecnie jest wiceprezesem zarządu IDMnet oraz zasiada w zarządzie spółki Accorp.
Wcześniejsze doświadczenia zawodowe to praca w domu mediowym OMD (obecnie Omnicom Media Group) oraz w Centrum monitorowania Rynku.