Key Account Manager

Miasto: Warszawa
Data publikacji: 2024-04-12
Tryb pracy: Praca hybrydowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Kontrakt B2B

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej w obszarze tematyki kulinarnej w mediach Grupy ZPR Media
  • Współpraca z reklamodawcami z obszaru FMCG
  • Realizacja planów sprzedaży w powierzonych projektach
  • Tworzenie media planów pod indywidualny brief klientów
  • Przygotowywanie i prowadzenie indywidualnych prezentacji oraz ofert dla klientów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych możliwości sprzedażowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji
  • Raportowanie wyników kampanii
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta
  • Współpraca z pozostałymi działami wewnątrz firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych w branży FMCG
  • Umiejętność przygotowywania indywidualnych oraz angażujących prezentacji zgodnych z oczekiwaniami klientów
  • Praktyczna wiedza z zakresu marketingu internetowego
  • Znajomość technik dotyczących prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych
  • Styl pracy zorientowany na współpracę z zespołem
  • Proaktywność w działaniu, proponowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb i zasobów firmy
  • Kreatywny podejście do realizacji projektów

Oferujemy

  • Pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu
  • Dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Udział w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie
  • Dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB
  • Programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych
  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne
  • Przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

O nas

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm medialnych w Polsce. Z liczbą ponad 15 milionów użytkowników miesięcznie znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych. Stale inwestujemy w rozwój nowoczesnych technologii. W portfolio wydawniczym naszej grupy, oprócz serwisów internetowych o charakterze informacyjno-publicystycznym, znajdują się również serwisy tematyczne, tytuły prasowe i stacje radiowe. Prowadzimy działalność eventową oraz skrojone na miarę usługi dla biznesu.

Nasze benefity

Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
Program dofinansowania rozwoju (szkolenia, kursy oraz studia podyplomowe)
Rabaty na zakupy u naszych partnerów biznesowych
Dostęp do platformy z nauką języków obcych
Medialna atmosfera pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie
Akcje dobroczynne i działania CSR-owe tworzone przez pracowników

Dołącz do zespołu!