INFORMATORY I KATALOGI

Informacje

 

INFORMATORY I KATALOGI

 

To publikacje szeroko prezentujące konkretny zakres tematyczny.
Informatory ułatwiają orientację na polskim rynku wyrobów, a także producentów, przedstawicieli i dystrybutorów materiałów budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych oraz wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej. Ukazują się w czterech oddzielnych tomach: „Informator Budowlany-murator. Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”; „Informator Budowlany-murator. Pokrycia Dachowe i Akcesoria”, „Informator Budowlany-murator. Stolarka Otworowa i Akcesoria”, „Informator Instalacyjny-murator”. Są skierowane do osób zawodowo związanych z budownictwem. Zasadniczą częścią tytułów są prezentacje ofert firm, zawierające cechy charakterystyczne wyrobu, zdjęcia, rysunki i schematy, a także kod 2D, pozwalający na szybkie przejście do teczki firmy w serwisie Tuznajdziesz.pl. Uzupełnieniem są artykuły poruszające bieżące zagadnienia rynkowe.
Redaktor naczelna: Agnieszka Miszczyńska-Włodarczyk.

„Urządzamy Dom i Mieszkanie” to katalog dla tych, którzy pragną stworzyć wyjątkowy klimat we własnym domu i chcą zapoznać się z nowościami od producentów wyposażania i wykańczania wnętrz. Bogato ilustrowana publikacja w dużym formacie jest przeznaczona dla indywidualnych inwestorów, a także projektantów i stylistów wnętrz. Wydanie umożliwia zapoznanie się z prawie tysiącem produktów z aktualnej oferty rynkowej, bez konieczności odwiedzania sklepów.
„Dziecko, Zakupy i My” to półrocznik z segmentu pism shoppingowych. Zawiera przegląd produktów dla przyszłych mam oraz dzieci od pierwszych dni życia do wieku szkolnego. Uzupełnieniem publikacji są porady dotyczące pielęgnacji i żywienia, kreatywnej zabawy i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, bezpiecznego podróżowania, a także trendów w urządzaniu wnętrz i sezonowej modzie.
Redaktor naczelna: Grażyna Pogorzelska.

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
Informatory:
tel. +48 22 590 51 70
ib@grupazpr.pl; in@grupazpr.pl
Katalogi:
tel. +48 22 590 52 64
dzieckozakupyimy@grupazpr.pl
uzm@grupazpr.pl

Dział Reklamy:
ZPR Media SA
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 53 56
reklama_informatory@grupazpr.pl

Dział Agencyjny:
ZPR Media SA
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 52 18
reklama_agencyjny@grupazpr.pl