Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Informacje

 

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

 

Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE to największe i najstarsze w Polsce wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum.

Dotychczas w Warszawie odbyło się ponad 50 edycji Targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. W 2015 roku spółka Murator EXPO rozpoczęła organizację targów pod tą marką w Gdańsku, Gdyni i we Wrocławiu. W największych edycjach Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE bierze udział ponad 200 wystawców oraz od kilku do kilkunastu tysięcy zwiedzających. Podstawowym kryterium doboru wystawców jest spójność tematyczna imprezy.

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. W jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.
 

Marki powiązane

Kontakt

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 829 66 37
tel. +48 22 829 66 64
mizdebska@muratorexpo.pl