TARGI WIATR I WODA

Informacje

 

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA

 

Co roku w Targach WIATR i WODA w Warszawie bierze udział ponad 400 wystawców z Polski i blisko 20 krajów oraz ponad 40 000 zwiedzających. To czyni je największą tego typu imprezą targową w kraju i w tej części Europy. Od blisko 10 lat Targi WIATR i WODA są członkiem International Federation of Boat Show Organisers (IFBSO), uzyskując tym samym certyfikat jakości, którym może poszczycić się jedynie elita tego typu imprez na świecie.
Rangę Targów podkreśla fakt przyznawania na nich najważniejszych nagród branżowych, w tym Nagrody Jacht Roku w Polsce (Polish Yacht of the Year), Gwoździ Targów WIATR i WODA im. Jerzego Fijki, Nagród Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, nagród i wyróżnień PZŻ, PZMWiNW, WOPR i PTTK.
Targi odbywają się pod patronatem najwyższych władz resortowych, uznanych organizacji i stowarzyszeń branżowych przy współpracy wiodących ogólnopolskich, regionalnych i branżowych mediów. Przez 25 lat Targi WIATR i WODA gościły i wciąż goszczą największe gwiazdy sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców. Na Targach jest prezentowana oferta polskich firm – znakomitych producentów zaawansowanych technologicznie wyrobów, które podbijają nie tylko europejskie, ale i światowe rynki. Targi WIATR i WODA mają swoją letnią edycję na wodzie, która odbywa się w sierpniu w Gdyni – Żeglarskiej Stolicy Polski. W 2016 roku, z sukcesem, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zadebiutowały Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.
Organizatorem targów jest spółka YACHT EXPO,  organizatorem wykonawczym – Murator EXPO.

Marki powiązane

Kontakt

Murator EXPO Sp. z o.o.
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 829 66 69
tel. +48 22 829 66 70
tsalkowski@muratorexpo.pl