POLO TV

Informacje

 

Polo TV

 

To najpopularniejsza muzyczna telewizja w Polsce. Nadaje 24 godziny na dobę największe hity disco polo i dance oraz najnowsze produkcje muzyczne kultowych gwiazd, takich jak zespoły Weekend, Boys, Classic czy Shazza. Dodatkowo na antenie ukazują się relacje z najsłynniejszych festiwali disco dance, jak i największych koncertów. Muzyczną ofertę uzupełniają hity euro disco, italo disco oraz muzyki dance z lat 80. i 90., specjalnie wybranych przez Marka Sierockiego.
W roli prowadzących programy autorskie można zobaczyć największe gwiazdy – ikony disco polo. To na antenie Polo TV regularnie ukazują się legendarne programy „Disco Polo Live” i „Disco Relax”. Polo TV emituje także jedyny polski talent show „Disco Star” będący początkiem kariery scenicznej wielu młodych wykonawców. Nowością programową jest serial „Miłość w rytmie disco”, który stanowi niezwykłe połączenie fabuły i muzyki prezentowanej na co dzień na antenie telewizji.
Polo TV angażuje się we wspieranie wydawnictw fonograficznych z muzyką disco polo. Na płytach prezentowane są utwory artystów znanych z anteny.
Telewizja jest dostępna na 14. kanale DVBT oraz na wszystkich platformach satelitarnych i w większości sieci kablowych.
Dyrektor operacyjny w pionie telewizyjnym: Ewa Latkowska

 

 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
POLO TV
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 515 97 90
kontakt@polotv.com.pl

Dział Reklamy:
IDMnet SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 516 45 00 
reklamatv@idmnet.pl