Nie ma oferty dla Ciebie?

Data publikacji: 2024-03-22
Tryb pracy: Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Praca zdalna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Umowa zlecenie
Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Jesteś gotowa/y na nowe wyzwania w świecie mediów? Chcesz pracować w branży, która stale się rozwija?

Szukamy pasjonatów różnych dziedzin – dziennikarstwo, sprzedaż, social media, wideo, marketing, IT, administracja i wiele, wiele innych.

Wymagania

Otwieramy drzwi dla wszystkich zdolnych i ambitnych kandydatów.

Niezależnie od tego, czy właśnie rozpoczynasz swoją karierę, czy masz już bogate doświadczenie zawodowe, możesz dołączyć do jednego z naszych Zespołów.

Szukamy osób, które nie boją się wyzwań i chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowoczesnych mediów.

Jeśli nie znalazałaś/eś ogłoszenia dla siebie, zostaw nam swoje CV! Kto wie, może już niedługo będziemy mieli dla Ciebie idealną propozycję zawodową!

Oferujemy

  • pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
  • dostęp do platformy z nauką języków obcych
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę, do samodzielnego wyboru
  • dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB
  • programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy w oparciu o doświadczenie profesjonalistów z branży mediowej
  • przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

O nas

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm medialnych w Polsce. Z liczbą ponad 15 milionów użytkowników miesięcznie znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych. Stale inwestujemy w rozwój nowoczesnych technologii. W portfolio wydawniczym naszej grupy, oprócz serwisów internetowych o charakterze informacyjno-publicystycznym, znajdują się również serwisy tematyczne, tytuły prasowe i stacje radiowe. Prowadzimy działalność eventową oraz skrojone na miarę usługi dla biznesu.

Nasze benefity

Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
Program dofinansowania rozwoju (szkolenia, kursy oraz studia podyplomowe)
Rabaty na zakupy u naszych partnerów biznesowych
Dostęp do platformy z nauką języków obcych
Medialna atmosfera pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie
Akcje dobroczynne i działania CSR-owe tworzone przez pracowników

Dołącz do zespołu!